• Świętujemy dzisiaj VI Niedzielę Wielkanocną.
Dzisiaj po Mszach zbiórka na kościół JPII.
O g. 17.30 nabożeństwo majowe,
• Dzisiaj też w naszym kościele UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ. Do piątku Biały Tydzień. Zapraszam dzieci komunijne na wieczorne Msze i nabożeństwa,
• W następną niedzielę UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO. O g. 11.00 ROCZNICA I KOMUNII ŚW. dzieci z parafii. Próba w piątek o g.19.00. Spowiedź w piątek 15.00 -16.00, 17.30 -18.00 i po próbie o g.19.00,
• W poniedziałek po Mszy biblioteka i spotkanie Apostolstwa Miłosierdzia,
• We wtorek i w czwartek o g. 8.30 Godzinki i Msza o g. 9.00. Po Mszy wtorkowej spotkanie w salce. Wieczorem po Mszy katecheza dla dorosłych,
• W środę po Mszy nabożeństwo fatimskie,
• W czwartek o g. 17.00 spotkanie marianek, o g.18.00 Msza szkolna,
• W piątek o g. 15.00 Godzina Miłosierdzia. Po Mszy nabożeństwo majowe. Nie będzie wieczornej adoracji,
• W sobotę o g. 11.00 ROCZNICA I KOMUNII ŚW. dzieci ze szkoły. Próba w czwartek
o g.19.00. Spowiedź po próbie i w piątek 15.00 -16.00, 17.30 -18.00
• Kancelaria parafialna w tym tygodniu we wtorek i w piątek od 16.00 do 17.30,
• W maju po Mszach nabożeństwa majowe. W niedzielę o g.17.30. Zapraszamy,
• W sobotę 6.06. organizujemy wyjazd na 3 Ogólnopolski Kongres Różańcowy na Jasnej Górze. Zapisy w zakrystii i kancelarii.