Święto św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
31.12.2017- 07.01.2018

• W dzisiejszą niedzielę Święto Świętej Rodziny i Zakończenie Roku Kalendarzowego.
O godz. 11:00 i 15:00 Msze św. na zakończenie roku w intencji żyjących i ++ Parafian. Nie będzie Mszy św. o godz.18:00. Serdecznie zapraszam Parafian na godz.24:00 do kościoła na przywitanie Nowego Roku 2018 krótkim nabożeństwem.

• W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

• W poniedziałek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i początek Nowego Roku. Msze św. w porządku niedzielnym.

• W czwartek po Mszy Św. wieczornej próba naszego chóru, a w przyszła niedzielę po Mszy o godz. 11:00 koncert kolęd w jego wykonaniu.

• W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. niedzielny. Na Mszach błogosławieństwo kadzidła, wody i kredy.

• W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 w kościele seminaryjnym na ul. Drzymały zjazd rodzin adopcyjnych i zastępczych.

W przyszłą niedzielę o godz. 17:30 w kościele na Metalchemie Jasełka w wykonaniu dzieci z naszego przedszkola.

• W styczniu ze względu na kolędę nie będzie spotkań formacyjnych.

• Od stycznia we wszystkie środy Msze św. o godz. 8:00. Katechezy dla dorosłych będą od lutego w poniedziałki po wieczornej Mszy św.

• Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego (dzisiaj w cenie 8 zł) oraz gazetki parafialnej,

• Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna:
w środę i w piątek od 9:00 do 11:00.

Czwartek 18.00

Okazja do spowiedzi codziennie ok. 20 minut przed każdą Mszą Św.